465
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 99: | Line 99: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|{{name|Buzz Lightyear|size=28}} | |||
| colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Buzz Lightyear.png|28px|link=]] 10 pm - 2 am | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Buzz Lightyear.png|28px|link=]] 10 pm - 2 am | |||
|- | |- | ||
|{{name|Donald Duck|size=28}} | |{{name|Donald Duck|size=28}} | ||
Line 404: | Line 428: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
|{{name|Stitch|size=28}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
Line 452: | Line 502: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|{{name|Woody|size=28}} | |||
| | |||
| | |||
| colspan=4 id="cell_sleep" | [[File:Woody.png|28px|link=]] 2 am - 6 am | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
==References== | ==References== | ||
<references/> | <references/> |
edits