49,370
edits
No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) (→Character Schedules: - The Fairy Godmother sleep schedule) |
||
Line 530: | Line 530: | ||
| colspan=2 id="cell_eat" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 8pm - 10pm | | colspan=2 id="cell_eat" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 8pm - 10pm | ||
| colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 10pm - 2am | | colspan=2 id="cell_sleep" | [[File:Stitch.png|28px|link=]] 10pm - 2am | ||
|- | |||
|{{name|The Fairy Godmother|size=28}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| colspan=4 id="cell_sleep" | [[File:The Fairy Godmother.png|28px|link=]] 6 pm - 10 pm | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|{{name|Ursula|size=28}} | |{{name|Ursula|size=28}} |