49,370
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 167: | Line 167: | ||
| {{price|284}} | | {{price|284}} | ||
| {{ItemRecipe | Pizza }} | | {{ItemRecipe | Pizza }} | ||
|- | |||
| [[File:Pulled Pork.png|center|50x50px|link=Pulled Pork]] | |||
|[[Pulled Pork]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1021}} | |||
|{{price|738}} | |||
|{{ItemRecipe | Pulled Pork }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Ranch Salad.png|center|50x50px|link=Ranch Salad]] | | [[File:Ranch Salad.png|center|50x50px|link=Ranch Salad]] |