49,370
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 174: | Line 174: | ||
|{{price|738}} | |{{price|738}} | ||
|{{ItemRecipe | Pulled Pork }} | |{{ItemRecipe | Pulled Pork }} | ||
|- | |||
| [[File:Rainbouillabaisse.png|center|50x50px|link=Rainbouillabaisse]] | |||
| [[Rainbouillabaisse]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|4174}} | |||
| {{price|2000}} | |||
| {{ItemRecipe | Rainbouillabaisse }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Ranch Salad.png|center|50x50px|link=Ranch Salad]] | | [[File:Ranch Salad.png|center|50x50px|link=Ranch Salad]] |