moderator
26,649
edits
No edit summary |
(table tables) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" id='recipe-table' | {| class="wikitable sortable" id='recipe-table' | ||
! Side | ! Side | ||
Line 24: | Line 24: | ||
| [[File:Oval Black Dining Table.png|center|100px]] | | [[File:Oval Black Dining Table.png|center|100px]] | ||
| [[File:Large Oval Black Dining Table.png|center|100px]] | | [[File:Large Oval Black Dining Table.png|center|100px]] | ||
|- | |||
| [[File:Dark Wood Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Dark Wood Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Dark Wood Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:Dark Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Dark Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square Dark Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round Dark Wood Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Dark Wood Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Dark Wood Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Dark Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Oval Dark Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Wooden Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Wooden Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Wooden Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:Wooden Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Wooden Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square Wooden Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round Wooden Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Wooden Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Wooden Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Medium Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Oval Medium Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Pale Wood Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Pale Wood Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Pale Wood Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:Pale Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Pale Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square Pale Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round Pale Wood Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Pale Wood Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Pale Wood Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval Pale Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Oval Wood Dining Table.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:White Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large White Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square White Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Round White Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval White Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval White Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:Oval White Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Oval White Dining Table.png|center|100px]] | |||
|} | |} | ||
Black Marble Side Table | |||
{| class="wikitable sortable" id='recipe-table' | |||
! Side | |||
! Coffee | |||
! Dining | |||
! Large Dining | |||
! Square Dining | |||
! Black-Base Desk | |||
! White-Base Desk | |||
|- | |||
| [[File:Black Marble Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Marble Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Marble Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Black Marble Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square Black Marble Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black-Base Black Marble Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:White-Base Black Marble Desk.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Concrete Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Gray Marble Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Concrete Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Concrete Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square Concrete Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black-Base Concrete Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:White-Base Concrete Desk.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:White Marble Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Marble Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Marble Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large White Marble Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square White Marble Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black-Base White Marble Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:White-Base White Marble Desk.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Glass Side Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Glass Coffee Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Glass Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Large Glass Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Square Glass Dining Table.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black-Base Glass Desk.png|center|100px]] | |||
| [[File:White-Base Glass Desk.png|center|100px]] | |||
|} | |||
<!-- | |||
--> | --> | ||