moderator
27,059
edits
(table tables) |
No edit summary |
||
Line 119: | Line 119: | ||
<!-- | <!-- | ||
--> | --> | ||
{| class="wikitable sortable" id='recipe-table' | |||
! Single Door - Left | |||
! Single Door - Right | |||
! Double Door | |||
! Double Door Glass | |||
! Top Corner | |||
! Double Door Top Corner | |||
! Double Door Top Corner Glass | |||
|- | |||
| [[File:Black Single-Door Top Cupboard - Left Handle (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Single-Door Top Cupboard - Right Handle (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Top Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Glass Top Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Top Corner Piece (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Top Corner Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Glass Top Corner Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:White Single-Door Top Cupboard - Left Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Single-Door Top Cupboard - Right Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Glass Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Top Corner Piece.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Glass Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Black Single-Door Top Cupboard - Left Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Single-Door Top Cupboard - Right Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Glass Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Top Corner Piece.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double-Door Glass Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Blue Single-Door Top Cupboard - Left Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:Blue Single-Door Top Cupboard - Right Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:Blue Double-Door Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Blue Double-Door Glass Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Blue Top Corner Piece.png|center|100px]] | |||
| [[File:Blue Double-Door Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Blue Double-Door Glass Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Red Single-Door Top Cupboard - Left Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:Red Single-Door Top Cupboard - Right Handle.png|center|100px]] | |||
| [[File:Red Double-Door Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Red Double-Door Glass Top Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Red Top Corner Piece.png|center|100px]] | |||
| [[File:Red Double-Door Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
| [[File:Red Double-Door Glass Top Corner Cupboard.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:White Single-Door Top Cupboard - Left Handle (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:White Single-Door Top Cupboard - Right Handle (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Top Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Glass Top Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:White Top Corner Piece (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Top Corner Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
| [[File:White Double-Door Glass Top Corner Cupboard (2).png|center|100px]] | |||
|} | |||