49,593
edits
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 54: | Line 54: | ||
| {{price|308}} | | {{price|308}} | ||
| {{ItemRecipe | Banana Pie }} | | {{ItemRecipe | Banana Pie }} | ||
|- | |||
| [[File:Baozi.png|center|50x50px|link=Baozi]] | |||
| [[Baozi]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|842}} | |||
| {{price|503}} | |||
| {{ItemRecipe | Baozi }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Beignets.png|center|50x50px|link=Beignets]] | | [[File:Beignets.png|center|50x50px|link=Beignets]] |