49,584
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 229: | Line 229: | ||
| {{price|47}} | | {{price|47}} | ||
| {{ItemRecipe | Crispy Baked Cod }} | | {{ItemRecipe | Crispy Baked Cod }} | ||
|- | |||
| [[File:Croissant.png|center|50x50px|link=Croissant]] | |||
| [[Croissant]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|566}} | |||
| {{price|249}} | |||
| {{ItemRecipe | Croissant }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Dream Fizz.png|center|50x50px|link=Dream Fizz]] | | [[File:Dream Fizz.png|center|50x50px|link=Dream Fizz]] |