50,760
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 215: | Line 215: | ||
| {{price|768}} | | {{price|768}} | ||
| {{ItemRecipe | Crepe }} | | {{ItemRecipe | Crepe }} | ||
|- | |||
| [[File:Crimson Burger.png|center|50x50px|link=Crimson Burger]] | |||
|[[Crimson Burger]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|187}} | |||
|{{price|231}} | |||
|{{ItemRecipe | Crimson Burger }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Crispy Baked Cod.png|center|50x50px|link=Crispy Baked Cod]] | | [[File:Crispy Baked Cod.png|center|50x50px|link=Crispy Baked Cod]] |