49,569
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 369: | Line 369: | ||
| {{price|100}} | | {{price|100}} | ||
| {{ItemRecipe | Maamouls }} | | {{ItemRecipe | Maamouls }} | ||
|- | |||
| [[File:Makrout.png|center|50x50px|link=Makrout]] | |||
| [[Makrout]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1157}} | |||
| {{price|254}} | |||
| {{ItemRecipe | Makrout }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Margherita Pizza.png|center|50x50px|link=Margherita Pizza]] | | [[File:Margherita Pizza.png|center|50x50px|link=Margherita Pizza]] |