355
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 130: | Line 130: | ||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Left Analog Stick}} | | style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Left Analog Stick}} | ||
| style='padding-left: 1.0em" |Move | | style='padding-left: 1.0em" |Move | ||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Right Analog Stick}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Adjust Camera | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|A}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Interact/Reel Fish (when Fishing) | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|ZR}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Tool Wheel | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|Y}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Use Tool | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|X}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Inventory | |||
|- | |||
| style="text-align:center; font-size:18px;" | {{Key|D Pad ⇩}} | |||
| style='padding-left: 1.0em" |Dreamlight | |||
|} |
edits