moderator
26,649
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (→Character Schedules: - Olaf and Mirabel) |
(→Daily Resets: add premium shop) |
||
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:right;" | Thorns Spawn:||5:00 AM (Local Time) | | style="text-align:right;" | Thorns Spawn:||5:00 AM (Local Time) | ||
|- | |||
| style="text-align:right;" | [[Premium Shop]]:||weekly, Tuesdays at 4:00 PM UTC / 9:00 AM EST | |||
|} | |} | ||
<references/> | <references/> |