moderator
27,059
edits
No edit summary |
(beds) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" id='recipe-table' | |||
! Single | |||
! Double | |||
|- | |||
| [[File:Beige Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Beige Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Black Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Blue Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Blue Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Dark Blue Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Dark Blue Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Pale Blue Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Pale Blue Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Lavish Black Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Lavish Black Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Lavish Gray Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Lavish Gray Single Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Lavish Navy Blue Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Lavish Navy Blue Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Lavish Pink Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Lavish Pink Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Lavish Turquoise Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Lavish Turquoise Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Black Marble Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Black Marble Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Concrete Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Concrete Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:Glass Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:Glass Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:White Marble Single Bed.png|center|100px]] | |||
| [[File:White Marble Double Bed.png|center|100px]] | |||
|- | |||
| [[File:XXXXXXXX.png|center|100px]] | |||
| [[File:XXXXXXXX.png|center|100px]] | |||
|} | |||
{| class="wikitable sortable" id='recipe-table' | {| class="wikitable sortable" id='recipe-table' |