1,600
edits
Drizzitboi (talk | contribs) No edit summary |
KingofFables (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:right;" | [[Premium Shop]]:||Weekly, Friday at 4:00 PM UTC / 10:00 AM EST / 7:00 AM PST (Global) | | style="text-align:right;" | [[Premium Shop]]:||Weekly, Friday at 4:00 PM UTC / 10:00 AM EST / 7:00 AM PST (Global) | ||
|- | |||
| style="text-align:right;" | [[Quests#Repeatable Quests|Weekly Quests]]:||Weekly, Monday at 5:00 AM (Local Time) | |||
|} | |} | ||
<references group="n" /> | <references group="n" /> |
edits