moderator
27,413
edits
(add mining resources) |
|||
Line 225: | Line 225: | ||
--> | --> | ||
===Mining=== | ===Mining=== | ||
{| class='wikitable sortable' id='recipe-table' | {| class='wikitable sortable' id='recipe-table' | ||
! class="unsortable" | Image | ! class="unsortable" | Image | ||
!Name | !Name | ||
!Sell Price | !Sell Price | ||
!Regions | |||
<!-- | |||
|- | |- | ||
|[[File:Stone.png|center|50px|link=Stone]] | |[[File:Stone.png|center|50px|link=Stone]] | ||
Line 242: | Line 243: | ||
|[[Iron Ore]] | |[[Iron Ore]] | ||
|{{price|10}} | |{{price|10}} | ||
--> | |||
|- | |||
| [[File:Copper.png|center|50px|link=Copper]] | |||
| [[Copper]] | |||
| {{price|15}} | |||
| <!--everywhere on Eternity Isle?--><!--{{inlineIcon|The Docks}}<br>{{inlineIcon|The Courtyard}}<br>{{inlineIcon|The Overlook}}<br>{{inlineIcon|The Ruins}}--> | |||
|- | |||
| [[File:Evergem.png|center|50px|link=Evergem]] | |||
| [[Evergem]] | |||
| {{price|300}} | |||
| {{inlineIcon|The Ruins}} | |||
|- | |||
| [[File:Jade.png|center|50px|link=Jade]] | |||
| [[Jade]] | |||
| {{price|250}} | |||
| {{inlineIcon|The Courtyard}}<br>{{inlineIcon|The Overlook}} | |||
|- | |||
| [[File:Onyx.png|center|50px|link=Onyx]] | |||
| [[Onyx]] | |||
| {{price|300}} | |||
| <!--everywhere--><!--{{inlineIcon|The Docks}}<br>{{inlineIcon|The Courtyard}}<br>{{inlineIcon|The Overlook}}<br>{{inlineIcon|The Ruins}}--> | |||
|- | |||
| [[File:Quartz.png|center|50px|link=Quartz]] | |||
| [[Quartz]] | |||
| {{price|20}} | |||
| {{inlineIcon|The Docks}}<br>{{inlineIcon|The Courtyard}}<br>{{inlineIcon|The Overlook}}<br>{{inlineIcon|The Ruins}} | |||
|- | |||
| [[File:Topaz.png|center|50px|link=Topaz]] | |||
| [[Topaz]] | |||
| {{price|240}} | |||
| {{inlineIcon|The Docks}}<br>{{inlineIcon|The Courtyard}} | |||
|- | |||
| [[File:Shiny Evergem.png|center|50px|link=Shiny Evergem]] | |||
| [[Shiny Evergem]] | |||
| {{price|1200}} | |||
| {{inlineIcon|The Ruins}} | |||
|- | |||
| [[File:Shiny Jade.png|center|50px|link=Shiny Jade]] | |||
| [[Shiny Jade]] | |||
| {{price|1000}} | |||
| {{inlineIcon|The Courtyard}}<br>{{inlineIcon|The Overlook}} | |||
|- | |||
| [[File:Shiny Topaz.png|center|50px|link=Shiny Topaz]] | |||
| [[Shiny Topaz]] | |||
| {{price|960}} | |||
| {{inlineIcon|The Docks}}<br>{{inlineIcon|The Courtyard}} | |||
|} | |} | ||
==Points of Interest== | ==Points of Interest== |