28
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:right;" | [[Events|Community Printable]]: | | style="text-align:right;" | [[Events|Community Printable]]: | ||
| style="text-align:left;" |'''{{name|Festive Token|link=Greeting Card}}''' ( | | style="text-align:left;" |'''{{name|Festive Token|link=Greeting Card}}''' (Released 17 December 2023) | ||
|- | |||
| style="text-align:right;" | [[Events|Official Playlist]]: | |||
| style="text-align:left;" |'''{{name|spotify|link=Soundtrack}}''' (Released 1 November 2023) | |||
|} | |} | ||
|} | |} |
edits