37
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (Quest recipes) |
Lbwilliams19 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
| {{price|556}} | | {{price|556}} | ||
| {{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | | {{ItemRecipe | Arendellian Pickled Herring }} | ||
|- | |||
| [[File:Brandade de Morue.png|center|50x50px|link=Brandade de Morue]] | |||
|[[Brandade de Morue]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|2336}} | |||
|{{price|757}} | |||
|{{ItemRecipe | Brandade de Morue }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Creamy Garlic Scallops.png|center|50x50px|link=Creamy Garlic Scallops]] | | [[File:Creamy Garlic Scallops.png|center|50x50px|link=Creamy Garlic Scallops]] |
edits