moderator
27,059
edits
(→Fishing: add red algae) |
|||
Line 181: | Line 181: | ||
| data-sort-value="5" | {{pool|Gold}} | | data-sort-value="5" | {{pool|Gold}} | ||
| {{inlineIcon|The Grove}} | | {{inlineIcon|The Grove}} | ||
|- | |||
|[[File:Red Algae.png|center|36px|link=Red Algae]] | |||
|[[Red Algae]] | |||
|{{price|150}} | |||
| | |||
| data-sort-value="0" | (Any) | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Salmon.png|center|50px|link=Salmon]] | | [[File:Salmon.png|center|50px|link=Salmon]] |