50,884
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| {{price|1049}} | | {{price|1049}} | ||
| {{ItemRecipe | Biryani }} | | {{ItemRecipe | Biryani }} | ||
|- | |||
| [[File:Burrito.png|center|50x50px|link=Burrito]] | |||
| [[Burrito]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|809}} | |||
| {{price|473}} | |||
| {{ItemRecipe | Burrito }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Tandoori Chicken]] | | [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Tandoori Chicken]] |