50,590
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| {{price|1200}} | | {{price|1200}} | ||
| {{ItemRecipe | Barbecued Pretty Pink Starfish }} | | {{ItemRecipe | Barbecued Pretty Pink Starfish }} | ||
|- | |||
| [[File:Chicken Souvlaki.png|center|50x50px|link=Chicken Souvlaki]] | |||
|[[Chicken Souvlaki]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1816}} | |||
|{{price|949}} | |||
|{{ItemRecipe | Chicken Souvlaki }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Tandoori Chicken]] | | [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Tandoori Chicken]] |