49,367
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|{{price|661}} | |{{price|661}} | ||
|{{ItemRecipe | Coconut Ice Cream }} | |{{ItemRecipe | Coconut Ice Cream }} | ||
|- | |||
| [[File:Moqueca de Pirarucu.png|center|50x50px|link=Moqueca de Pirarucu]] | |||
|[[Moqueca de Pirarucu]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|3453}} | |||
|{{price|1000}} | |||
|{{ItemRecipe | Moqueca de Pirarucu }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tropical Pop.png|center|50x50px|link=Tropical Pop]] | | [[File:Tropical Pop.png|center|50x50px|link=Tropical Pop]] |