50,651
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|{{price|715}} | |{{price|715}} | ||
|{{ItemRecipe | Nestling Crepe }} | |{{ItemRecipe | Nestling Crepe }} | ||
|- | |||
| [[File:Pear Upside-Down Cake.png|center|50x50px|link=Pear Upside-Down Cake]] | |||
|[[Pear Upside-Down Cake]] | |||
|{{stars|3}} | |||
|{{energy|1218}} | |||
|{{price|345}} | |||
|{{ItemRecipe | Pear Upside-Down Cake }} | |||
|} | |} | ||