50,341
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|{{price|1577}} | |{{price|1577}} | ||
|{{ItemRecipe | Hawaiian Pizza }} | |{{ItemRecipe | Hawaiian Pizza }} | ||
|- | |||
| [[File:Pineapple Soft Serve.png|center|50x50px|link=Pineapple Soft Serve]] | |||
|[[Pineapple Soft Serve]] | |||
|{{stars|2}} | |||
|{{energy|717}} | |||
|{{price|886}} | |||
|{{ItemRecipe | Pineapple Soft Serve }} | |||
|} | |} | ||