50,757
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 219: | Line 219: | ||
| {{price|783}} | | {{price|783}} | ||
| {{ItemRecipe | Red Velvet }} | | {{ItemRecipe | Red Velvet }} | ||
|- | |||
| [[File:Royal Burger.png|center|50x50px|link=Royal Burger]] | |||
|[[Royal Burger]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|1670}} | |||
|{{price|2303}} | |||
|{{ItemRecipe | Royal Burger }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Scrambled Egg.png|center|50x50px|link=Scrambled Egg]] | | [[File:Scrambled Egg.png|center|50x50px|link=Scrambled Egg]] |