50,605
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 60: | Line 60: | ||
| {{price|254}} | | {{price|254}} | ||
| {{ItemRecipe | Makrout }} | | {{ItemRecipe | Makrout }} | ||
|- | |||
| [[File:Shawarma.png|center|50x50px|link=Shawarma]] | |||
|[[Shawarma]] | |||
|{{stars|5}} | |||
|{{energy|2048}} | |||
|{{price|1877}} | |||
|{{ItemRecipe | Shawarma }} | |||
|} | |} | ||