51,717
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 593: | Line 593: | ||
| {{price|421}} | | {{price|421}} | ||
| {{ItemRecipe | Spiky Berry Pie }} | | {{ItemRecipe | Spiky Berry Pie }} | ||
|- | |||
| [[File:Strawberry Pie.png|center|50x50px|link=Strawberry Pie]] | |||
| [[Strawberry Pie]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1092}} | |||
| {{price|300}} | |||
| {{ItemRecipe | Strawberry Pie }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] | | [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] |