49,001
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 79: | Line 79: | ||
| {{price|323}} | | {{price|323}} | ||
| {{ItemRecipe | Sake Maki }} | | {{ItemRecipe | Sake Maki }} | ||
|- | |||
| [[File:Takoyaki Stick.png|center|50x50px|link=Takoyaki Stick]] | |||
| [[Takoyaki Stick]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|2164}} | |||
| {{price|898}} | |||
| {{ItemRecipe | Takoyaki Stick }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tekka Maki.png|center|50x50px|link=Tekka Maki]] | | [[File:Tekka Maki.png|center|50x50px|link=Tekka Maki]] |