50,334
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
| {{price|964}} | | {{price|964}} | ||
| {{ItemRecipe | Tandoori Chicken }} | | {{ItemRecipe | Tandoori Chicken }} | ||
|- | |||
| [[File:Turkey Leg.png|center|50x50px|link=Turkey Leg]] | |||
|[[Turkey Leg]] | |||
|{{stars|4}} | |||
|{{energy|1123}} | |||
|{{price|884}} | |||
|{{ItemRecipe | Turkey Leg }} | |||
|} | |} | ||