moderator
27,272
edits
(Add stub article in preparation for update 9) |
No edit summary |
||
Line 492: | Line 492: | ||
| align="center" | 1 || align="center" | {{inlineIcon|Night Thorns|iconOnly|link=Night Thorn}} || "Uproot" [[Night Thorn|the Forgetting]]<ref>Clear [[Night Thorn]]s</ref> || 30 || {{price|10|Update9_token}} | | align="center" | 1 || align="center" | {{inlineIcon|Night Thorns|iconOnly|link=Night Thorn}} || "Uproot" [[Night Thorn|the Forgetting]]<ref>Clear [[Night Thorn]]s</ref> || 30 || {{price|10|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 2 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 2 || align="center" | <!--{{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}}--> || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 3 || align="center" | {{inlineIcon|Dreamlight Duties|iconOnly|link=Dreamlight#Dreamlight Duties}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 3 || align="center" | {{inlineIcon|Dreamlight Duties|iconOnly|link=Dreamlight#Dreamlight Duties}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
Line 499: | Line 499: | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 5 || align="center" | {{inlineIcon|Favorite Gifts|iconOnly|link=Gifts#Favorite Things of the Day}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 5 || align="center" | {{inlineIcon|Favorite Gifts|iconOnly|link=Gifts#Favorite Things of the Day}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | <!--|- | ||
| align="center" | 6 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 6 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
Line 548: | Line 548: | ||
| align="center" | 29 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 29 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 30 || align="center" | {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 30 || align="center" | {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}}--> | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 31 || align="center" | {{inlineIcon|Night Thorns|iconOnly}} || TBA || 40 || {{price|0|Update9_token}} | |||
<!--|- | |||
| align="center" | 32 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 32 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
Line 608: | Line 608: | ||
| align="center" | 59 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 59 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 60 || align="center" | {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 60 || align="center" | {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}}--> | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 61 || align="center" | {{inlineIcon|Night Thorns|iconOnly}} || TBA || 50 || {{price|0|Update9_token}} | |||
<!--|- | |||
| align="center" | 62 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 62 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
Line 644: | Line 644: | ||
| align="center" | 77 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 77 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 78 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 78 || align="center" | {{inlineIcon|XXXXXXXXXX|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}}--> | ||
|- | |- | ||
| align="center" | 79 || align="center" | {{inlineIcon|Eat Meal|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 79 || align="center" | {{inlineIcon|Eat Meal|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
Line 650: | Line 650: | ||
| align="center" | 80 || align="center" | {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | | align="center" | 80 || align="center" | {{inlineIcon|Daily Discussions|iconOnly}} || TBA || 0 || {{price|0|Update9_token}} | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 style="text-align:right;" | Total: {{price| | | colspan=5 style="text-align:right;" | Total: {{price|TBA|Update9_token}} | ||
|} | |} | ||
<references/> | <references/> |