49,367
edits
(Add liked foods for clarity in sentence) Tags: Mobile edit Mobile web edit Advanced mobile edit |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 728: | Line 728: | ||
| id="time-table-inactive" | n/a | | id="time-table-inactive" | n/a | ||
| id="time-table-active" data-sort-value="1200" | 12 PM to 6 PM | | id="time-table-active" data-sort-value="1200" | 12 PM to 6 PM | ||
|- | |||
| [[File:Toon Capybara.png|50x50px|center|link=Toon Capybara]] | |||
| id="time-table-left-text" | [[Toon Capybara]] | |||
| id="time-table-left-text" | {{name|Wild Tangle|size=32}}<br>(The Grove) | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
|- | |- | ||
| [[File:Blue and Red Striped Cobra.png|50x50px|center|link=Blue and Red Striped Cobra]] | | [[File:Blue and Red Striped Cobra.png|50x50px|center|link=Blue and Red Striped Cobra]] | ||
Line 771: | Line 782: | ||
| id="time-table-active" data-sort-value="1" | 12 AM to 12 PM | | id="time-table-active" data-sort-value="1" | 12 AM to 12 PM | ||
| id="time-table-active" data-sort-value="0" | All day | | id="time-table-active" data-sort-value="0" | All day | ||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
|- | |||
| [[File:Toon Cobra.png|50x50px|center|link=Toon Cobra]] | |||
| id="time-table-left-text" | [[Toon Cobra]] | |||
| id="time-table-left-text" | {{name|Glittering Dunes|size=32}}<br>(The Wastes) | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | | id="time-table-inactive" | n/a | ||
|- | |- | ||
Line 838: | Line 860: | ||
| id="time-table-active" data-sort-value="1" | 12 AM to 12 PM | | id="time-table-active" data-sort-value="1" | 12 AM to 12 PM | ||
| id="time-table-active" data-sort-value="0" | All day | | id="time-table-active" data-sort-value="0" | All day | ||
|- | |||
| [[File:Toon Monkey.png|50x50px|center|link=Toon Monkey]] | |||
| id="time-table-left-text" | [[Toon Monkey]] | |||
| id="time-table-left-text" | {{name|Ancient's Landing|size=32}}<br>(The Docks) | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
| id="time-table-inactive" | n/a | |||
|} | |} | ||
<!-- | <!-- |