50,000
edits
(add some notes for cleanup/confirmation) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 220: | Line 220: | ||
|Everywhere | |Everywhere | ||
|Level 0 | |Level 0 | ||
|- | |||
|[[File:Ancient Handle.png|center|50x50px|link=Ancient Handle]] | |||
|[[Ancient Handle]] | |||
|{{price|75}} | |||
|Everywhere | |||
|Level 4 | |||
|- | |||
|[[File:Ancient Hook.png|center|50x50px|link=Ancient Hook]] | |||
|[[Ancient Hook]] | |||
|{{price|75}} | |||
|Everywhere | |||
|Level 4 | |||
|- | |- | ||
|[[File:Ancient Magnet.png|center|50x50px|link=Ancient Magnet]] | |[[File:Ancient Magnet.png|center|50x50px|link=Ancient Magnet]] | ||
Line 244: | Line 256: | ||
|Everywhere | |Everywhere | ||
|Level 0 | |Level 0 | ||
|- | |||
|[[File:Ancient Screw.png|center|50x50px|link=Ancient Screw]] | |||
|[[Ancient Screw]] | |||
|{{price|75}} | |||
|Everywhere | |||
|Level 4 | |||
|- | |- | ||
|[[File:Glimmer.png|center|50x50px|link=Glimmer]] | |[[File:Glimmer.png|center|50x50px|link=Glimmer]] |