50,123
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 465: | Line 465: | ||
!style="width:6em" |Name | !style="width:6em" |Name | ||
!style="width:14em" |Unlocked | !style="width:14em" |Unlocked | ||
|- | |||
|[[File:Electrical Parade Shovel.png|90x90px|center|link=Electrical Parade Shovel]] | |||
|'''[[Electrical Parade Shovel]]''' | |||
|[[Premium Shop]] in the [[Electrical Parade Tools]] for {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |||
|[[File:Electrical Parade Pickaxe.png|90x90px|center|link=Electrical Parade Pickaxe]] | |||
|'''[[Electrical Parade Pickaxe]]''' | |||
|[[Premium Shop]] in the [[Electrical Parade Tools]] for {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |||
|[[File:Electrical Parade Fishing Rod.png|90x90px|center|link=Electrical Parade Fishing Rod]] | |||
|'''[[Electrical Parade Fishing Rod]]''' | |||
|[[Premium Shop]] in the [[Electrical Parade Tools]] for {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |||
|[[File:Electrical Parade Hourglass.png|90x90px|center|link=Electrical Parade Hourglass]] | |||
|'''[[Electrical Parade Hourglass]]''' | |||
|[[Premium Shop]] in the [[Electrical Parade Tools]] for {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |||
|[[File:Electrical Parade Phone.png|90x90px|center|link=Electrical Parade Phone]] | |||
|'''[[Electrical Parade Phone]]''' | |||
|[[Premium Shop]] in the [[Electrical Parade Tools]] for {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |||
|[[File:Electrical Parade Watering Can.png|90x90px|center|link=Electrical Parade Watering Can]] | |||
|'''[[Electrical Parade Watering Can]]''' | |||
|[[Premium Shop]] in the [[Electrical Parade Tools]] for {{price|3750|moonstone}} | |||
|- | |- | ||
|[[File:Monster Shovel.png|90x90px|center|link=Monster Shovel]] | |[[File:Monster Shovel.png|90x90px|center|link=Monster Shovel]] |