52,340
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 202: | Line 202: | ||
| {{price|558}} | | {{price|558}} | ||
| {{ItemRecipe | Ice Cream }} | | {{ItemRecipe | Ice Cream }} | ||
|- | |||
| [[File:Jasmine Tea.png|center|50x50px|link=Jasmine Tea]] | |||
| [[Jasmine Tea]] | |||
| {{stars|2}} | |||
| {{energy|127}} | |||
| {{price|56}} | |||
| {{ItemRecipe | Jasmine Tea }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Melon Boba Tea.png|center|50x50px|link=Melon Boba Tea]] | | [[File:Melon Boba Tea.png|center|50x50px|link=Melon Boba Tea]] |