52,377
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 173: | Line 173: | ||
| {{price|427}} | | {{price|427}} | ||
| {{ItemRecipe | Veggie Skewers }} | | {{ItemRecipe | Veggie Skewers }} | ||
|- | |||
| [[File:Wonton Soup.png|center|50x50px|link=Wonton Soup]] | |||
| [[Wonton Soup]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|2415}} | |||
| {{price|1038}} | |||
| {{ItemRecipe | Wonton Soup }} | |||
|} | |} | ||