52,358
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 748: | Line 748: | ||
| {{price|391}} | | {{price|391}} | ||
| {{ItemRecipe | Wonderland Cookies }} | | {{ItemRecipe | Wonderland Cookies }} | ||
|- | |||
| [[File:Wonton Soup.png|center|50x50px|link=Wonton Soup]] | |||
| [[Wonton Soup]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|2415}} | |||
| {{price|1038}} | |||
| {{ItemRecipe | Wonton Soup }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Yakisoba.png|center|50x50px|link=Yakisoba]] | | [[File:Yakisoba.png|center|50x50px|link=Yakisoba]] |