50,724
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|{{name|Low Sculpted Pillar}} || {{price|1500}} | |{{name|Low Sculpted Pillar}} || {{price|1500}} | ||
|- | |- | ||
|{{name|Mossy Base}} || {{price|1500}} | |{{name|Mossy Base}} || {{price|1500}} | ||
Line 102: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
|{{name|Nautical-Themed Couch}} || {{price|2500}} | |{{name|Nautical-Themed Couch}} || {{price|2500}} | ||
|- | |||
|{{name|Pirate Map on the Wall}} || {{price|2500}} | |||
|- | |- | ||
|{{name|Refreshment Chest}} || {{price|2500}} | |{{name|Refreshment Chest}} || {{price|2500}} |