49,528
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| {{price|401}} | | {{price|401}} | ||
| {{ItemRecipe | Caramel Macarons }} | | {{ItemRecipe | Caramel Macarons }} | ||
|- | |||
| [[File:Charlotte Cake.png|center|50x50px|link=Charlotte Cake]] | |||
| [[Charlotte Cake]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|759}} | |||
| {{price|69}} | |||
| {{ItemRecipe | Charlotte Cake }} | |||
|} | |} | ||