50,590
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 156: | Line 156: | ||
| {{price|1975}} | | {{price|1975}} | ||
| {{ItemRecipe | Lobster Roll }} | | {{ItemRecipe | Lobster Roll }} | ||
|- | |||
| [[File:Meat Pie.png|center|50x50px|link=Meat Pie]] | |||
| [[Meat Pie]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1047}} | |||
| {{price|618}} | |||
| {{ItemRecipe | Meat Pie }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Meringue Pie.png|center|50x50px|link=Meringue Pie]] | | [[File:Meringue Pie.png|center|50x50px|link=Meringue Pie]] |