51,715
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 586: | Line 586: | ||
| {{price|141}} | | {{price|141}} | ||
| {{ItemRecipe | Spaghetti Arrabbiata }} | | {{ItemRecipe | Spaghetti Arrabbiata }} | ||
|- | |||
| [[File:Spiky Berry Pie.png|center|50x50px|link=Spiky Berry Pie]] | |||
| [[Spiky Berry Pie]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|2188}} | |||
| {{price|421}} | |||
| {{ItemRecipe | Spiky Berry Pie }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] | | [[File:Tuna Burger.png|center|50x50px|link=Tuna Burger]] |