49,382
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 50: | Line 50: | ||
| {{price|340}} | | {{price|340}} | ||
| {{ItemRecipe | French Macarons }} | | {{ItemRecipe | French Macarons }} | ||
|- | |||
| [[File:Jam Macarons.png|center|50x50px|link=Jam Macarons]] | |||
| [[Jam Macarons]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|1581}} | |||
| {{price|378}} | |||
| {{ItemRecipe | Jam Macarons }} | |||
|} | |} | ||