49,367
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) m (→Fragments) |
||
Line 417: | Line 417: | ||
!Locations | !Locations | ||
!Hourglass Level | !Hourglass Level | ||
|- | |||
| [[File:Broken Lollipop.png|center|50x50px|link=Broken Lollipop]] | |||
| [[Broken Lollipop]] | |||
| {{price|1000}} | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 4]] | |||
|- | |||
| [[File:Broken Metal Sign.png|center|50x50px|link=Broken Metal Sign]] | |||
| [[Broken Metal Sign]] | |||
| {{price|1000}} | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 4]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Broken Sword.png|center|50x50px|link=Broken Sword]] | | [[File:Broken Sword.png|center|50x50px|link=Broken Sword]] | ||
Line 429: | Line 441: | ||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | | {{inlineIcon|Everywhere}} | ||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 2]] | | {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 2]] | ||
|- | |||
| [[File:Green Stone Carving.png|center|50x50px|link=Green Stone Carving]] | |||
| [[Green Stone Carving]] | |||
| {{price|1000}} | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 4]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Jokester-of-the-Month Frame.png|center|50x50px|link=Jokester-of-the-Month Frame]] | | [[File:Jokester-of-the-Month Frame.png|center|50x50px|link=Jokester-of-the-Month Frame]] | ||
Line 459: | Line 477: | ||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | | {{inlineIcon|Everywhere}} | ||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 2]] | | {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 2]] | ||
|- | |||
| [[File:Pink Floral Pillow.png|center|50x50px|link=Pink Floral Pillow]] | |||
| [[Pink Floral Pillow]] | |||
| {{price|1000}} | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 4]] | |||
|- | |||
| [[File:Stained Glass Fragment.png|center|50x50px|link=Stained Glass Fragment]] | |||
| [[Stained Glass Fragment]] | |||
| {{price|1000}} | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 4]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tapestry Piece.png|center|50x50px|link=Tapestry Piece]] | | [[File:Tapestry Piece.png|center|50x50px|link=Tapestry Piece]] | ||
Line 465: | Line 495: | ||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | | {{inlineIcon|Everywhere}} | ||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 3]] | | {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 3]] | ||
|- | |||
| [[File:Toonish Canister.png|center|50x50px|link=Toonish Canister]] | |||
| [[Toonish Canister]] | |||
| {{price|1000}} | |||
| {{inlineIcon|Everywhere}} | |||
| {{inlineIcon|Hourglass|iconOnly|link=Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades}} [[Royal Hourglass#Timebending Table Upgrades|Level 4]] | |||
|- | |- | ||
| [[File:V8 Decoration.png|center|50x50px|link=V8 Decoration]] | | [[File:V8 Decoration.png|center|50x50px|link=V8 Decoration]] |