50,123
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|[[File:White Bamboo Fence.png|50px|center|link=White Bamboo Fence]] | |[[File:White Bamboo Fence.png|50px|center|link=White Bamboo Fence]] | ||
|[[White Bamboo Fence]] | |[[White Bamboo Fence]] | ||
|{{name|Softwood|5}} | |||
|- | |||
|[[File:White Picket Fence - Base.png|50px|center|link=White Picket Fence - Base]] | |||
|[[White Picket Fence - Base]] | |||
|{{name|Softwood|5}} | |{{name|Softwood|5}} | ||
|- | |- |