49,172
edits
Marblemadmax (talk | contribs) (→Friendship Rewards: - Unify image sizes) |
Marblemadmax (talk | contribs) (→Dream Styles: - Pirate Donald) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
|Donald Duck | |Donald Duck | ||
|Default appearance | |Default appearance | ||
|- | |||
|[[File:Pirate Donald.png|90px|link=Pirate Donald]] | |||
|''[[Pirate Donald]]'' | |||
|{{name|Haunted Holiday Star Path}} for {{price|50|hauntedtoken}} (T6) | |||
|- | |- | ||
|[[File:Ranger Donald.png|90px|link=Ranger Donald]] | |[[File:Ranger Donald.png|90px|link=Ranger Donald]] |