460
edits
m (→Fish Types) |
|||
Line 123: | Line 123: | ||
|{{energy|1550}} | |{{energy|1550}} | ||
|{{name|Frosted Heights}} | |{{name|Frosted Heights}} | ||
| | |||
|- | |||
|[[File:Dunebopper.png|center|50px|link=Dunebopper]] | |||
|[[Dunebopper]] | |||
| data-sort-value="1" | {{pool|}} | |||
|{{price|550}} | |||
|{{energy|100}} | |||
| | |||
{{name|The Oasis}} | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 183: | Line 192: | ||
|{{energy|1600}} | |{{energy|1600}} | ||
|{{name|Glade of Trust}} | |{{name|Glade of Trust}} | ||
| | |||
|- | |||
|[[File:Octopus.png|center|50px|link=Octopus]] | |||
|[[Octopus]] | |||
| data-sort-value="3" | {{pool|}} | |||
|{{price|290}} | |||
|{{energy|700}} | |||
| | |||
{{name|The Docks}}<br> | |||
{{name|The Overlook}} | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 201: | Line 220: | ||
|{{energy|1500}} | |{{energy|1500}} | ||
|{{name|Forest of Valor}} | |{{name|Forest of Valor}} | ||
| | |||
|- | |||
|[[File:Piranha.png|center|50px|link=Piranha]] | |||
|[[Piranha]] | |||
| data-sort-value="3" | {{pool|}} | |||
|{{price|1300}} | |||
|{{energy|1900}} | |||
| | |||
{{name|The Lagoon}} | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Pirarucu.png|center|50px|link=Pirarucu]] | |||
|[[Pirarucu]] | |||
| data-sort-value="3" | {{pool|}} | |||
|{{price|625}} | |||
|{{energy|1250}} | |||
| | |||
{{name|The Grassland}}<br> | |||
{{name|The Promenade}}<br> | |||
{{name|The Grove}}<br> | |||
{{name|The Lagoon}} | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Pretty Pink Starfish.png|center|50px|link=Pretty Pink Starfish]] | |||
|[[Pretty Pink Starfish]] | |||
| data-sort-value="1" | {{pool|}} | |||
|{{price|875}} | |||
|{{energy|1500}} | |||
|{{name|The Oasis}} | |||
| | |||
|- | |||
|[[File:Prisma Shrimp.png|center|50px|link=Prisma Shrimp]] | |||
|[[Prisma Shrimp]] | |||
| data-sort-value="3" | {{pool|}} | |||
|{{price|1100}} | |||
|{{energy|1600}} | |||
| | |||
{{name|The Grove}} | |||
| | | | ||
|- | |- |
edits