51,732
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| {{price|898}} | | {{price|898}} | ||
| {{ItemRecipe | Ajiaco }} | | {{ItemRecipe | Ajiaco }} | ||
|- | |||
| [[File:Biryani.png|center|50x50px|link=Biryani]] | |||
| [[Biryani]] | |||
| {{stars|5}} | |||
| {{energy|1468}} | |||
| {{price|1049}} | |||
| {{ItemRecipe | Biryani }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Chicken Souvlaki.png|center|50x50px|link=Chicken Souvlaki]] | | [[File:Chicken Souvlaki.png|center|50x50px|link=Chicken Souvlaki]] |