50,654
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| {{price|401}} | | {{price|401}} | ||
| {{ItemRecipe | Caramel Macarons }} | | {{ItemRecipe | Caramel Macarons }} | ||
|- | |||
| [[File:Chocolate Macarons.png|center|50x50px|link=Chocolate Macarons]] | |||
| [[Chocolate Macarons]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|2354}} | |||
| {{price|419}} | |||
| {{ItemRecipe | Chocolate Macarons }} | |||
|} | |} | ||