51,732
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|{{price|949}} | |{{price|949}} | ||
|{{ItemRecipe | Chicken Souvlaki }} | |{{ItemRecipe | Chicken Souvlaki }} | ||
|- | |||
| [[File:Club Sandwich.png|center|50x50px|link=Club Sandwich]] | |||
| [[Club Sandwich]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|1075}} | |||
| {{price|1161}} | |||
| {{ItemRecipe | Club Sandwich }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Sausage and Tandoori Chicken]] | | [[File:Tandoori Chicken.png|center|50x50px|link=Sausage and Tandoori Chicken]] |