50,611
edits
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| {{price|1785}} | | {{price|1785}} | ||
| {{ItemRecipe | Cheeseburger }} | | {{ItemRecipe | Cheeseburger }} | ||
|- | |||
| [[File:Good Ol' Fashioned Burger.png|center|50x50px|link=Good Ol' Fashioned Burger]] | |||
| [[Good Ol' Fashioned Burger]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|634}} | |||
| {{price|1413}} | |||
| {{ItemRecipe | Good Ol' Fashioned Burger }} | |||
|} | |} | ||