50,605
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| {{price|1413}} | | {{price|1413}} | ||
| {{ItemRecipe | Good Ol' Fashioned Burger }} | | {{ItemRecipe | Good Ol' Fashioned Burger }} | ||
|- | |||
| [[File:Hamburger Steak.png|center|50x50px|link=Hamburger Steak]] | |||
| [[Hamburger Steak]] | |||
| {{stars|4}} | |||
| {{energy|855}} | |||
| {{price|1774}} | |||
| {{ItemRecipe | Hamburger Steak }} | |||
|} | |} | ||