48,033
edits
Marblemadmax (talk | contribs) |
Marblemadmax (talk | contribs) |
||
Line 201: | Line 201: | ||
| {{price|558}} | | {{price|558}} | ||
| {{ItemRecipe | Ice Cream }} | | {{ItemRecipe | Ice Cream }} | ||
|- | |||
| [[File:Melon Boba Tea.png|center|50x50px|link=Melon Boba Tea]] | |||
| [[Melon Boba Tea]] | |||
| {{stars|3}} | |||
| {{energy|911}} | |||
| {{price|478}} | |||
| {{ItemRecipe | Melon Boba Tea }} | |||
|- | |- | ||
| [[File:Mint Boba Tea.png|center|50x50px|link=Mint Boba Tea]] | | [[File:Mint Boba Tea.png|center|50x50px|link=Mint Boba Tea]] | ||
Line 208: | Line 215: | ||
| {{price|460}} | | {{price|460}} | ||
| {{ItemRecipe | Mint Boba Tea }} | | {{ItemRecipe | Mint Boba Tea }} | ||
|- | |- | ||
| [[File:Mint Candy.png|center|50x50px|link=Mint Candy]] | | [[File:Mint Candy.png|center|50x50px|link=Mint Candy]] |